LOTUS LS2000/2/1

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, бисери
Должина на нараквица: 203 мм
Ширина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха