LOTUS LS2001/2/1

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, бисери
Должина на нараквица: 205 мм
Внатрешна ширина на нараквица: Прилагодлива големина 175 мм – 205 ммм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха