LOTUS LS2024/2/1

2,100.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, бисерно бела
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 213 мм
Ширина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха