SALE 59%

LOTUS LS2037/2/3

Original price was: 2,100.00 ден.Current price is: 1,680.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кожа
Должина на нараквица: 215 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

Нема во залиха