LOTUS LS2047/2/3

2,100.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Црна, розово златна
Материјал: Кожа,нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 221 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха