SALE 59%

LOTUS LS2075/2/2

Original price was: 1,500.00 ден.Current price is: 1,200.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Розева, сребрена
Материјал: Кожа, нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 180 мм
Стил: Секојдневен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха