LOTUS LS2103/2/3

1,500.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сина, сребрена
Материјал: Кожа, нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 200 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

Нема во залиха