SALE 59%

LOTUS LS2118/2/1

Original price was: 2,500.00 ден.Current price is: 2,000.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, циркони, бисери
Дебелина на нараквица: 3.35 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха