LOTUS LS2127/2/1

1,500.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 205 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха