LOTUS LS2141/2/4

1,200.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Зелена, кафеава, црна, сребрена
Материјал: Кожа,нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 210 мм
Стил: Секојдневен
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

Нема во залиха