SALE 59%

LOTUS LS2150/2/2

Original price was: 1,800.00 ден.Current price is: 1,440.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Темно сина, светло сина, црна
Материјал: Кожа,нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 209 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха