SALE 59%

LOTUS LS2185/2/4

Original price was: 1,990.00 ден.Current price is: 1,592.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик и циркони
Должина на нараквица: Прилагодлива големина
Внатрешна ширина на нараквица: 61 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха