SALE 59%

LOTUS LS2189/2/3

Original price was: 2,100.00 ден.Current price is: 1,680.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Вкупна должина на нараквица: 210 мм
Ширина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха