SALE 59%

POLICE PEAGB2119625

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Hardware
Боја: Црна, кафеава
Материјал: Нерѓосувачки челик, кожа
Должина на нараквица: 210 мм
Пол: Машки
Стил: За секој ден
Гаранција: 1 години

На залиха