POLICE PEJLB2010301

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Paia Armband
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 175 мм
Пол: Женски
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха