SKAGEN SKJ1103040

3,100.00 ден

Бренд: Skagen
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на нараквица: 189 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха