SALE 59%

SKAGEN SKJ1176791

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 2,952.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, кристали
Внатрешна ширина на нараквица: 61 мм
Внатрешна висина на нараквица: 49.5 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха