SKAGEN SKJ1295040

Original price was: 3,090.00 ден.Current price is: 2,472.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Сребрена, сина
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на нараквица: 21.5 мм
Должина на нараквица: Прилагодлива големина од 15.5 мм – 21.5 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха