SALE 59%

SKAGEN SKJ1301998

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 2,952.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на нараквица: 21.5 мм
Должина на нараквица: Прилагодлива големина од 15.5 мм – 21.5 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха