SALE 59%

SKAGEN SKJ1429998

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Сребрена, бисерно бела, златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, кристали
Вкупна должина на нараквица: 190 мм
Должина на нараквица: Прилагодлива големина од 165 мм – 175 мм – 190 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха