SALE 59%

SKAGEN SKJ1499791

Original price was: 4,290.00 ден.Current price is: 3,432.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Розово златна, бисерно бела
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на нараквица: 215 мм
Должина на нараквица: Прилагодлива големина од 155 мм – 215 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха