SALE 59%

SKAGEN SKJ1513710

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, кристали
Вкупна должина на нараквица: 216 мм
Должина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха