SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3189-99P

Original price was: 5,190.00 ден.Current price is: 4,152.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine Majestic Blue
Боја на нараквица: Сребрена, сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха