SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3445-76P

Original price was: 2,590.00 ден.Current price is: 2,072.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Victoria Cruz Feather
Боја: Сребрена, сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Должина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха