VICTORIA CRUZ A4665-07HP

Original price was: 2,790.00 ден.Current price is: 2,232.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Purpose
Боја: Сребрена
Материјал: Сребро, кристали
Должина на нараквица: Прилагодлива 160 мм – 195 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха