• LOTUS LS1977/2/2
    Original price was: 1,800.00 ден.Current price is: 1,440.00 ден.

    Бренд: Lotus Боја: Кафеава, сребрена Материјал: Нерѓосувачки челик, текстил Должина на нараквица: 220 мм Стил: Елегантен, за секој ден Пол: Машки Гаранција: 1 година

  • LOTUS LS1916/2/2
    Original price was: 1,500.00 ден.Current price is: 1,200.00 ден.

    Бренд: Lotus Боја: Сина, сребрена, бела, црвена Материјал: Текстил, нерѓосувачки челик Должина на нараквица: 215 мм Стил: Секојдневен Пол: Машки Гаранција: 1 година