LOTUS LS1916/2/2

1,500.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сина, сребрена, бела, црвена
Материјал: Текстил, нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 215 мм
Стил: Секојдневен
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха