ESPRIT 1L147M0105

Original price was: 8,490.00 ден.Current price is: 5,094.00 ден.

Бренд: Esprit
Боја: Сребрена и златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Шириина на ремче: 17  мм
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха