ESPRIT ES1L154M0055

Original price was: 9,999.00 ден.Current price is: 5,999.40 ден.

Бренд: Esprit
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 32 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха