SALE 59%

FOSSIL ES2362

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 6,392.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик со кристали
Ширина на ремче: 15 мм
Дијаметар: 34 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха