SALE 75%

FOSSIL ES3862

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 3,835.20 ден.

Бренд: Fossil Georgia
Боја: Розово златна и сива
Материјал на ремче: кожно
Ширина на ремче: 7 мм
Дијаметар: 26 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха