SALE 59%

FOSSIL ES4208

Original price was: 7,390.00 ден.Current price is: 5,912.00 ден.

Бренд: Fossil Jacqueline
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: ткаена лента од кожа
Ширина на ремче: 14 мм
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода: 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха