GUESS JUMN01300JWSTT/U

4,690.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: 660 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха