SALE 59%

GUESS JUMN01316JWGMT/U

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Црна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: 550 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха