GUESS JUMN01316JWSTYBT/U

3,990.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена, црна, златна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: 550 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха