SALE 59%

LEE COOPER LC.N.01178.350

Original price was: 1,790.00 ден.Current price is: 1,432.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха