SALE 59%

LEE COOPER LCN01300.350

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 2,952.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Секојдневен
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха