LOTUS LS1977/2/3

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сина, сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, текстил
Должина на нараквица: 225 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

Нема во залиха