SALE 59%

LOTUS LS2139/1/4

Original price was: 2,100.00 ден.Current price is: 1,680.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 550 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Секојдневен
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха