SALE 59%

POLICE 15142JS/02

Original price was: 8,490.00 ден.Current price is: 6,792.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Црна
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха