SALE 59%

POLICE PJ25874PSB/03

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Insignia
Боја: Сива
Материјал: Нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 700 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина 500 мм + 200 мм
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха