SALE 59%

POLICE PL15400 JSR/04

Original price was: 6,790.00 ден.Current price is: 5,432.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Темно сина со розово златни детали и бела позадина
Материјал на ремче: Кожно
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен со хронограф
Тип на механизам: Аналоген
Календар:Дневен
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха