SALE 59%

POLICE 15655JSUR/03

Original price was: 11,990.00 ден.Current price is: 9,592.00 ден.

Бренд: Police Klevan
Боја: Кафеава
Материјал на ремче: кожно
Ширина на ремче: 24 мм
Дијаметар: 50 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар:Дневен
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха