SALE 59%

POLICE PJ.20400PSUB/01

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Men In Black
Боја: Сиво, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик и рутениум
Вкупна должина на ланче: 700 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина 500 мм + 200 мм
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха