SALE 59%

POLICE PJ.26475PSEB/02

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Havasu
Боја: Црна
Материјал: Нерѓосувачки челик, рутениум
Вкупна должина на ланче: 700 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина 500 мм + 200 мм
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха